Bir Yıldız Doğuyor

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Bir Yıldız Doğuyor, yetenekli ancak  fazla tanınmayan Ally’yi keşfedince kendini düşüşün eşiğinde bulan bir country müzik yıldızı olan Jackson Maine’i konu alıyor.

Orjinal Adı

A Star Is Born

Film Türü Nedir ?

Aşk, Dram, Müzik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Bradley Cooper

Film Oyuncuları Kimdir ?

Bradley Cooper, Lady Gaga, Sam Elliott, Dave Chappelle, Anthony Ramos

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

19 Ekim 2018

IMDb Puanı

7.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bir Yıldız Doğuyor, yetenekli ancak  fazla tanınmayan Ally’yi keşfedince kendini düşüşün eşiğinde bulan bir country müzik yıldızı olan Jackson Maine’i konu alıyor. Jackson Maine, kariyerinde düşüşe geçmiş bir müzisyendir. Henüz keşfedilmemiş, etkileyici bir genç yetenek olan Ally ile tanıştığında ikili birbirinden çabucak etkilenir.

A Star Is Born, Kısa sürede tutkulu bir aşk yaşamaya başlarlar ve Ally’nin yeteneğinin fark edilmesi için uğraşan Jackson, onu sahnenin büyülü dünyası ile buluşturur. Jack’in Ally’yi şöhrete kavuşturması uzun sürmez ve Ally artık şöhretli bir şarkıcı olmuştur. Jack, Ally’nin müzik kariyerinin kendisininkini hızla gölgede bırakmaya başladığını fark eder. Kaybolan ihtişamına tekrar kavuşmak isteyen Jack, bu süreçte içsel hesaplaşmalarıyla da yüzleşmek durumunda kalacaktır. İkilinin müzik kariyerleri arasındaki makas açıldıkça, ilişkileri de hasar almaya devam eder.

Fragman

Bir Yıldız Doğuyor, A Star Is Born, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın