Bir Zamanlar… Hollywood’da

7.6/10 - (103 {Puan})
Film Özeti

Bir Zamanlar… Hollywood’da, Hollywood’da oldukça ünlü ve herkes tarafından izlenen bir dizide oynamış olan bir aktörün film endüstrisinde kendisine bir yer edinmeye çalışmasının konu olarak ele alındığı film yönetmeni ve başrol oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Orjinal Adı

Once Upon a Time In Hollywood

Film Türü

Gerilim, Dram, Suç

Film Yönetmeni

Quentin Tarantino

Film Oyuncuları

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Margaret Qualley

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ağustos 2019

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Hollywood’da oldukça ünlü ve herkes tarafından izlenen bir dizide oynamış olan bir aktörün film endüstrisinde kendisine bir yer edinmeye çalışmasının konu olarak ele alındığı film yönetmeni ve başrol oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça başarılı bir western dizisinde rol alan Rick Dalton, bir film aktörüdür. Rick, artık diziler yerine filmlerde boy göstermek istemektedir.

Cliff Booth onun dublörlüğünü yapmaktadır ve Rick Dalton’u bu konuda desteklemekte, bu uğurda birlikte hareket etmektedirler. Ancak bu ikilinin yaşları ilerlemektedir ve bu nedenle de Hollywood’da sektörde ilerlemeleri ve kendilerine bir yer edinebilmeleri her geçen gün zorlaşmaktadır. Sharon Tate, Hollywood’da son dönemde yıldızı parlayan bir isimdir ve aynı zamanda da Rick’in komşusudur. Son dönemde yıldızı parlayan Sharon Tate ve arkadaşları Charles Manson tarikatı tarafından katledilirler.

Once Upon a Time In Hollywood; Hollywood’da bir western dizisinde oynamakta olan Rick Dalton, film sektöründe kariyerine devam etmek istemektedir ve bu konuda en büyük destekçisi de tehlikeli sahnelerde dublörlüğünü yapmakta olan Cliff Booth’dur. Ancak ikilinin yaşları ilerledikçe kariyerlerini film sektöründe ilerletmeleri zorlaşmaktadır.

Fragman

Bir Zamanlar… Hollywood’da, Once Upon a Time In Hollywood, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın