Biz Böyleyiz

Puan Verin
Film Özeti

Biz Böyleyiz, Elinde büyüdükleri Nezihe Teyze’lerinin rahatsızlandığını öğrenen, çocukluk ve gençlik dönemini birlikte geçirmiş bir grup arkadaş, İstanbul’dan İzmir’e gelerek onun bu rahatsızlığında yanında olmak isterler.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Caner Özyurtlu

Film Oyuncuları

Hümeyra, Berrak Tüzünataç, Özge Özpirinçci, Şebnem Bozoklu, Engin Öztürk

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Ocak 2020

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Biz Böyleyiz, Elinde büyüdükleri Nezihe Teyze’lerinin rahatsızlandığını öğrenen, çocukluk ve gençlik dönemini birlikte geçirmiş bir grup arkadaş, İstanbul’dan İzmir’e gelerek onun bu rahatsızlığında yanında olmak isterler. Aradan yıllar geçmiştir ve arkadaş grubu yine bir araya gelmiştir. Herkes kendine yeni bir hayat kurmuştur. Birkaç günlüğüne bir arada olmak zorunda kalan bu arkadaş grubu birbirine zıt karakterlere sahiptir. Kimileri evlenmiş kimileri ise gerçekleri diğer arkadaşlarından ve eşlerinden gizlemişlerdir. Geçmişten gelen hesaplaşmalar ve yeni gelişmeler ile kendilerini komik olayların içerisinde bulurlar.

Fragman

Biz Böyleyiz, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın