Biz – Us

Puan Verin
Film Özeti

Biz – Us, kendilerine birebir benzeyen davetsiz misafirlerine karşı hayatta kalma savaşı vermek zorunda kalan bir ailenin yaşadığı kabus dolu anları beyaz perdeye yansıtıyor.

Film Türü

Dram, Romantik

Film Yönetmeni

Jordan Peele

Film Oyuncuları

Lupita Nyong’o, Winston Duke, Elisabeth Moss

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Mart 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Biz – Us, kendilerine birebir benzeyen davetsiz misafirlerine karşı hayatta kalma savaşı vermek zorunda kalan bir ailenin yaşadığı kabus dolu anları beyaz perdeye yansıtıyor. Adelaide ve Gabe Wilson birbirlerini seven ve çocuklarına düşkün, huzurlu, mutlu bir aile hayatı süren bir çifttir. Son derece yorucu geçen bir yılın ardından çift, iki çocuklarını da yanlarına alarak Kuzey Kaliforniya’da sahil kenarında bulunan yazlıklarına giderler. Tyler ailesi ile beraber sahilde bir gün geçirirler. Fakat geçmişte bir çeşit travma atlatmış olan Adelaide, ailesinin başına kötü bir şey gelebileceği konusunda paranoyakça hisler yaşamaya başlar. Gecenin karanlığı çöktüğünde Wilson ailesi, yolda el ele tutuşan dört kişi görür ve bunun ardından her şey daha da paranoyak bir hale bürünecektir. Evlerine yapılan saldırıyı önleyemeyen ailenin yaşayacağı en büyük dehşet ise, evlerine zorla giren bu dört kişinin görünüş olarak kendilerinin birebir kopyaları olmasıdır. Birbirinin klonu görünümündeki iki ailenin aralarındaki en önemli fark ise, içlerinden yalnızca bir ailenin hayatta kalacak olmasıdır.

Fragman

Biz – Us, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın