Bizi Hatırla

Puan Verin
Film Özeti

Bizi Hatırla, uzun yıllar babası ile arasında mesafe olan genç bir adamın babasının ciddi rahatsızlığını öğrenmesi üzerine yeniden onunla bağ kurarak yakınlaşmaya çalışması anlatılmaktadır.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Çağan Irmak

Film Oyuncuları

Altan Erkekli, Tolga Tekin, Özge Özberk, Binnur Kaya, Sumru Yavrucuk

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Kasım 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bizi Hatırla, uzun yıllar babası ile arasında mesafe olan genç bir adamın babasının ciddi rahatsızlığını öğrenmesi üzerine yeniden onunla bağ kurarak yakınlaşmaya çalışması anlatılmaktadır. Çalışkan ve işinde oldukça başarılı bir adam olan Kaan, bu zamana kadar elde ettiklerini kendi çabası ile dişiyle tırnağıyla emek vererek elde etmiştir. Bulunduğu konuma gelebilmek için yıllarca büyük emek vermiş ve hayatında ki bir çok şeyden de ödün vererek istediği noktaya ulaşmıştır. Hayatın da sadece işi, eşi ve çocuklarından başka birşey olmayan küçük ve sıradan bir hayatı vardır. Bu hayat onu ziyadesiyle mutlu etmekte ve yetmektedir. Bu yoğun iş temposu ve ailesi derken sahil kasabasında yaşayan babası Eşref’ i uzun zamandır çok fazla ihmal etmiştir.

Günün birinde babasının geçirmiş olduğu ciddi bir rahatsızlığı öğrenmesi ile bu tutumunun yanlış olduğunu ve bu konuyu düzeltmek için harekete geçmesi gerektiğini acı bir tecrübe ile öğrenir. Babasının yanına gitmek istese de yoğun iş temposundan fırsat bulup bunu başaramayacağını anlar ve babasını İstanbul’ a yanına almaya karar verir. Babası ise oğluna ailesine kurduğu düzene ayak uyduramayıp onlara yük olmaktan endişe duymaktadır.

Babası bu durumdan son derece rahatsız olmasıyla birlikte evine dönmek konusunda ısrarcıdır. Baba ve oğlunun geçen bu süre boyunca birbirlerinden ne kadar uzaklaştıkları ve birbirlerine yabancılaştıkları artık daha da gün yüzüne çıkmıştır. Kaan bu durumu telefi edebilmek için bu süreçte zor kararlar almak zorunda kalırken kendisiyle de büyük vicdan muhasebesi içine girmiştir.

Fragman

Bizi Hatırla, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın