Bizim İçin Şampiyon

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bizim İçin Şampiyon, ikisi de birer efsane haline gelmiş unutulmaz yarış atı Bold Pilot ile jokeyi Halis Karataş’ın hikayesi anlatılmaktadır.

Film Türü

Dram, Biyografi

Film Yönetmeni

Ahmet Katıksız

Film Oyuncuları

Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan, Erdem Akakçe, Ali Seçkiner Alıcı

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Aralık 2018

IMDb Puanı

8.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bizim İçin Şampiyon, ikisi de birer efsane haline gelmiş unutulmaz yarış atı Bold Pilot ile jokeyi Halis Karataş’ın hikayesi anlatılmaktadır. Yıllar süren ortaklığa ve bu esnada yaşanan olaylara odaklanıyor. Ağabeyini at sırtında kaybeden ve evlatlıktan reddedilmek pahasına hayallerini süsleyen jokey olma arzusunun peşinden giden Halis Karataş’ın Bold Pilot ile bir araya gelmesi, usta jokeyi büyük aşkı Begüm Atman ile tanıştıran faktör olarak öne çıkıyor. Film tamamen gerçek bir hikayeyi anlatıyor. Türk atçılığının saygı duyulan ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu Bold Pilot, at yarışı ile hiç ilgisi olmayanların bile hafızalarına kazınan efsane bir at haline geliyor.

Bunda onun daimi jokeyi Halis Karataş ve aşık olarak hayatını birleştirdiği Özdemir Atman’ın kızı Begüm Atman’ın da büyük emeği var. Birlikte unutulmaz ve geçilmesi güç başarılara imza atarken, bir yandan da amansız bir hastalığın beraberinde getirdikleriyle yüzleşiyorlar.

Fragman

Bizim İçin Şampiyon, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın