Bizim Köyün Şarkısı

Puan Verin
Film Özeti

Bizim Köyün Şarkısı, İstanbul’da yaşamakta olan Çınar’ın hayattaki en büyük isteği bir müzik yarışmasına katılmak ve kazanmaktır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Tuğçe Soysop

Film Oyuncuları

Tansel Öngel, Sezai Aydın, Berat Efe Parlar, Güneş Sayın, Esat Polat Güler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Mart 2018

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

İstanbul’da yaşamakta olan Çınar’ın hayattaki en büyük isteği bir müzik yarışmasına katılmak ve kazanmaktır. Okulundaki arkadaşlarıyla kurdukları müzik grubunda gitar çalmaktadır. Çınar yarışma için harıl harıl çalışmakta ve büyük günün gelmesini sabırsızlıkla beklemektedir. O sırada babası Çınar’ın hayallerini suya düşürecek bir haberle gelir. Hep beraber köye taşınmaları gerekmektedir. Babasının aldığı kararla dünyası kararan Çınar, tüm itirazlarına rağmen babasını ikna etmeyi başaramaz ve ailece köye taşınırlar. Çok zeki bir çocuk olan kız kardeşi Zeynep ile köydeki yeni hayatlarına uyum sağlamaya çalışan Çınar, bu süreçte yeni arkadaşlar edinir. Gerçek dostluğun keyfini yeni arkadaşları sayesinde yaşayan Çınar, müzik yarışmasına katılma hayallerini gerçekleştirebilecek midir?

Fragman

Bizim Köyün Şarkısı Film Fragmanı

Bizim Köyün Şarkısı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın