Bizim Semtin Çocukları

Puan Verin
Film Özeti

Bizim Semtin Çocukları, Yusuf ile Samet beraber büyümüşlerdir ve çok sıkı arkadaştırlar. Bir gece kulübünde çalışmaktadırlar. Yusuf gece kulübünde vale olarak, Samet ise kapıda görev almaktadır.

Film Türü

Macera, Komedi

Film Yönetmeni

Hüsnü Hakan Gürtop

Film Oyuncuları

Ümit Kantarcılar, Gizem Karaca Ekmekçi, Erdi Ünver, Suzan Aksoy, Kemal Kuruçay

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Ekim 2020

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yusuf ile Samet beraber büyümüşlerdir ve çok sıkı arkadaştırlar. Bir gece kulübünde çalışmaktadırlar. Yusuf gece kulübünde vale olarak, Samet ise kapıda görev almaktadır. Yusuf yaşadığı mahallede Gizem ile Samet ise Dicle ile beraberdir. Mahallenin kabadayısı Hırsız Cevat, valelik yapmakta olan Yusuf’a kendisine emanet edilen lüks araçları çalması için baskı yapmaktadır. Yusuf bunu kabul etmeyince kahvede olay çıkar ve bu olayda Samet yaralanır. Hastanede yapılan tetkikler sırasında raporlar karışır ve Samet aslında hasta olmadığı halde sanki az bir ömrü kalmış gibi bir durum ortaya çıkar. Bunun üzerine Yusuf arkadaşının bu son günlerinde mutlu olabilmesi için adım atmaya karar verir ve Hırsız Cevat’ın arabasını kaçırır. Kaçırdığı arabanın içerisinde bir çanta dolusu para bulunmaktadır. Ve birbirinden komik olaylar ardı ardına yaşanmaya başlar.

Fragman

Bizim Semtin Çocukları, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın