Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı izle

Puan Verin

Vizyona giren ve girecek olan filmler ile ilgili haberlere yer verdiğimiz sitemizde bugün de sizler için Black Panther: Yaşasın Wakanda filmine ilişkin bilgiler sunacağız. Black Panther: Yaşasın Wakanda filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Film ile ilgili bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığı günden bu yana birçok haberle anılan filmin oyuncu kadrosu ve konusu belli oldukça filme dair merak daha da arttı. Sonrasında yakın zaman önce Black Panther: Yaşasın Wakanda fragmanı yayınlandı ve film ile ilgili haberlere yapımcı firma tarafından ağırlık verildi.

Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi Türü

Macera, Aksiyon, Fantastik

Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi Vizyon Tarihi

11 Kasım 2022

Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi Oyuncuları

Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Angela Bassett

Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi IMDB Puanı

Black Panther: Yaşasın Wakanda Filmi Konusu

Film, Kral T’Challa’nın ölümünün yasını tutan Kraliçe Ramonda, Shuri, Okoye gibi Wakandalıların bir yandan ülkeleri için ortaya çıkan yeni tehlikelere karşı mücadele etmelerini konu ediniyor.

Queen Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye ve Dora Milaje, Kral T’Challa’nın ölümünün ardından uluslarını, onlara müdahale etmek isteyen dünya güçlerinden korumak için savaşmaya hazırlardır. Wakanda halkı, hayatlarının bir sonraki bölümünü kucaklamak için çabalarken kahramanlar, War Dog Nakia ve Everett Ross’un yardımıyla bir araya gelecek ve Wakanda krallığı için yeni bir yol çizeceklerdir.

Yorum yapın