Bling Empire: New York 1. Sezon | Netflix izle

Puan Verin

Netflix dijital platformunun Ocak ayında izleyiciler ile buluşturduğu yapımlardan birisi olan Bling Empire: New York 1. sezon izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında Bling Empire: New York 1. sezon 1. bölüm izle, konusu, oyuncuları, yorumları ve inceleme ile alakalı sizler için detaylı bir içerik hazırladık.

Reality şov tarzında bir yapım olan Bling Empire: New York’un 1. sezonu 8 bölümden oluşmakta. Her bir bölüm ise yaklaşık 40 dakika süreye sahip. Amerikan yaşam tarzı ve reality programlarından hoşlananların eğlenceli vakit geçirebilecekleri tarzda bir program.

Bling Empire: New York Dizi Konusu Nedir?

Realite türündeki dizide oldukça zengin Asya kökenli Amerikalı bir grup insan New York şehrinde zenginliğin tadını çıkarıyor. Bu eğlenceli ve sosyetik Asya kökenli Amerikalı grup, bir araya geldiklerinde birbirlerine karşı acımasız davranırken ve gösteriş yapmaktan da geri kalmamakta. Aşk, para, gayri menkul ve mevki konularında aralarında inanılmaz bir rekabet var.

Birbirinden güzel partiler, alışveriş yapılacak iyi mekanlar, en üst kalitede restoranlarda geçen emsalsiz bir yaşam içinde zengin Asya kökenli Amerikalıların Amerikan sosyetesinde kabul görme ve birbirleri arasındaki gösteriş merak gözler önüne serilmekte.

Bling Empire: New York 1. Sezon 1. Bölüm Konusu | Netflix izle

Dizinin ilk bölümünün adı ‘Yeni Bir Şehir Yeni Bir Hayat’. Dorothy, yeni bir şehre ve yaşam tarzına alışmaya çalışmaktadır. Ana teması moda olan bir partiye katılımda biraz geç kalır. Onun partiye geç kalması, katılımcıların sinirlerini arttırırken bir rekabetin de başlangıcına sebep olacaktır.

Yorum yapın