Block Adası’nın Gizemi

Puan Verin
Film Özeti

Block Adası’nın Gizemi film; Bir senaryo yazarı, son senaryosunu bitirmek için bir sahil evi kiralar.

Film Türü

Gerilim Korku tehditkar psikolojik doğa üstü

Film Yönetmeni

Matthew McManus, Kevin McManus

Film Oyuncuları

Chris Sheffield, Michaela McManus, Neville Archambault

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ağustos 2020

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Block Adası’nın Gizemi film; Bir senaryo yazarı, son senaryosunu bitirmek için bir sahil evi kiralar. Geçmişinden kadınlar ona yardım etmek için yeniden ortaya çıktıktan sonra, onları tuzağa düşüren bir fırtına çarpar. Tuhaf ve tehlikeli bir varlık ortaya çıkmaya başladığında, ölümcül fırtınaya kaçmayı seçmeli veya aralarındaki karanlık varlıktan kurtulmalılar.

Block Island kıyılarında gizlenen gizemli bir güç yerel halkın ve vahşi yaşamın davranışlarını etkiler. Kıyı ölü balıklarla doludur, gökten kuşlar düşer ve adada yaşayan balıkçı Tom Lynch, açıklanamayan baygınlık ve halüsinasyonlardan muzdariptir. Stresli bir gecenin ardından Tom aniden ortadan kaybolunca çocukları Audrey ve Harry, babalarını aramaya başlar. Audrey ve Harry yaşananları açıklamaya çalışırken, kendilerini büyük bir tehlikenin içinde bulurlar.

Fragman

Block Adası’nın Gizemi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle