Börü

Puan Verin
Film Özeti

Börü, Polis Özel Harekat’ın en özel ve tecrübeli savaş timidir. Gözünü budaktan sakınmayan en seçkin polislerin oluşturduğu ekibin hakkını veremeyeceği hiçbir görev yoktur.

Film Türü

Dram, Savaş, Aksiyon

Film Yönetmeni

Cem Özüduru, Can Emre

Film Oyuncuları

Serkan Çayoglu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Can Nergis, Ahmet Pınar

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Aralık 2018

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Polis Özel Harekat’ın en özel ve tecrübeli savaş timidir. Gözünü budaktan sakınmayan en seçkin polislerin oluşturduğu ekibin hakkını veremeyeceği hiçbir görev yoktur. Vatan sevgisiyle dolu kahramanların ülkeleri için yapmayacağı şey yoktur. Börü timi, ülke tarihinin en karanlık tehditlerinden biriyle yüz yüze gelir. 15 Temmuzda yuvaları olan Özel Harekat Daire Başkanlığı teröristlerce bombalanır. Bunun üzerine Börü timi korkusuzca savaşmak için hazırlanır. Bir yandan vatan savunması için terör örgütlerine karşı zorlu bir savaş verirken, diğer yandan da ülkenin ve Börü’nün içine sızan örgütlere karşı amansız bir mücadele başlar.

Fragman

Börü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın