Brahms: The Boy II

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Brahms: The Boy II, Heelshire Köşkü’nün geçmişinden habersiz bir şekilde oraya yerleşen, masum bir ailenin yaşadığı maceraları konu alıyor.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

William Brent Bell

Film Oyuncuları

Katie Holmes, Ralph Ineson, Owain Yeoman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Şubat 2020

IMDb Puanı

4.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Brahms: The Boy II, Heelshire Köşkü’nün geçmişinden habersiz bir şekilde oraya yerleşen, masum bir ailenin yaşadığı maceraları konu alıyor. Ormanlık bir alan içinde yer alan ve muhteşem mimarisiyle göz kamaştıran Heelshire Köşkü’ne yerleşmeye çalışan ailenin küçük oğulları, günün birinde toprağa gömülü halde ve gerçek boyutlara yakın bir erkek oyuncak bebek bulur. Gömülü olduğu yerden çıkardığı bebeğe Brahms adını koyan çocuk, zamanla bebekle arkadaşlık kurmaya başlar. Zaman geçtikçe Brahms ile çocuğun arasında çok güçlü bir ortaya çıkar. Ve gerilim dolu olaylar, önlenemez biçimde üst üste meydana gelmeye başlar. Artık ailenin huzuru tamamen kaybolmuştur.

Fragman

Brahms: The Boy II, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın