Brian Banks

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Brian Banks izle, lise de geleceği parlak de Amerikan Futbol yıldızı işlemediği bir suçtan haksız yere mahkum edilmiştir.

Film Türü Nedir ?

Dram Biyografi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Tom Shadyac

Film Oyuncuları Kimdir ?

Aldis Hodge, Greg Kinnear, Sherri Shepherd

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Eylül 2018

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Brian Banks’in lise de Amerikan Futbol yıldızıdır. Geleceği oldukça parlak olan başarılı sporcu işlemediği bir suçtan haksız yere mahkum edilmiştir. Bu mahkumiyeti ile üzerine atılan çirkin suçlama ve hayatının ve kariyerinin yok edilmesi ile karşı kaşıya kalmıştır. Haksız yere 10 yıl hapis yattıktan sonra şartlı tahliye edilmiştir. Gerek üzerine atılmış olan haksız tecavüz suçlaması gerekse hayatını yeniden kazanmak için bir hayat mücadelesi içine girer. California Masumiyet Projesi kapsamın da Justin Brooks, elinden alınan haklarını yeniden kazanması için Banks’ in arkasında durarak NFL’de oynama hayalleri için mücadelesinde ona yardımcı olur.

Fragman

Brian Banks, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın