Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi, Aslı, Can ve Mert bir kaza sonucu kendilerini bambaşka bir boyutta bulurlar. Bulmaca Kulesi adı verilen bir yere ışınlanmışlardır.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Ahmet Erdal

Film Oyuncuları

Selay Taşdöğen, Olcay Yusufoğlu, Elif Koç, Gökhan Erciş

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Ekim 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Aslı, Can ve Mert bir kaza sonucu kendilerini bambaşka bir boyutta bulurlar. Bulmaca Kulesi adı verilen bir yere ışınlanmışlardır. Bulmaca Kulesi’nde birçok gizemle karşılaşırlar ve bunları çözmeye çalışırlar. Kulenin mimarı olan ve aynı zamanda koruyuculuğunu da yapmakta olan Lugaz Efendi ve onun sevimlimi sevimli robotu Lugit ile karşılaşırlar. Hüdaverdi kalenin düşmanıdır ve üç arkadaş Lugit ile birlikte Hüdaverdi’nin sinsi planlarına karşı mücadele verirler. Hüdaverdi’nin kurduğu tuzakları atlatan ekip kuleden ayrılır. Hüdaverdi’nin hükümran olduğu tehlikeli bölgelere gelen ekip burada Dev Kuş’un yuvasında buluşmak üzere Lugit ile randevulaşırlar ve Lugit’den ayrılırlar.

Fragman

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın