Buluttaki Gölge

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Buluttaki Gölge, Özel bir WAAF subayı olan Maude Garrett’a ikinci Dünya Savaşı sırasında çok gizli ve bir o kadar da önemli bir görev alır.

Orjinal Adı

Shadow in the Cloud

Film Türü Nedir ?

Korku, Savaş, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Roseanne Liang

Film Oyuncuları Kimdir ?

Chloe Grace Moretz, Nick Robinson, Beulah Koale, Taylor John Smith, Callan Mulvey

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Temmuz 2022

IMDb Puanı

4.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Buluttaki Gölge, Özel bir WAAF subayı olan Maude Garrett’a ikinci Dünya Savaşı sırasında çok gizli ve bir o kadar da önemli bir görev alır. Pilot Subay Garreta, çok gizli belgelerin erkeklerden oluşan mürettebatlı savaş uçağı ile bu belgeleri kimseye belli etmeden taşımakla görevlendirilmiştir. Uçuş sırasın da düşman uçakları ile çok tehlikeli mücadeleler içine girerken öte yandan uçağın için de herkesin hayatını büyük tehlike altına alan bir varlık olduğunu fark ederler. Bir yandan kendisinin ve ekibinin hayatını kurtarmak diğer taraftan da görevini başarıyla sonuçlandırmak zorundadır.

Fragman

Shadow in the Cloud izle, Film Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Netflix

Buluttaki Gölge, Shadow in the Cloud, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın