Burçlar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Burçlar, bir iş insanı olan Burcu, astrolojiye ve burçlara oldukça düşkün, hayatına olan etkilerini son derecede önemseyen biridir.

Film Türü Nedir ?

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Devrim Yalçın

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ali Ersan Duru, Gözde Mutluer, Ferman Akgül, Cengiz Küçükayvaz, Ayşen Sezerel

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Eylül 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Burçlar, bir iş insanı olan Burcu, astrolojiye ve burçlara oldukça düşkün, hayatına olan etkilerini son derecede önemseyen biridir. Bir çok hareketini, planını astrolojiye göre programlayan Burcu, adeta bu durum bir takıntı haline gelmiştir.

Başarılı iş hayatı olan Burcu, astrolojiye olan takıntısı hayatını garip bir şekil de etkilemeye başlamıştır. Burcu’ dan hoşlanan Sinan ise, onun takıntısını astroloji olduğunu bildiği için onu etkilemek için o kanaldan hareket etmeye karar verir. Ancak Sinan’ ın planları bir türlü istediği gibi ilerlememektedir. Burçlar Masası, Sinan’ ın tek dayanağı olmuştur. Ancak ‘Burçlar masası’ Sinan’ ın planlarını desteklememektedir. Çünkü masa gerçek aşkı desteklemekte ve herşeyin olağan şekil de ilerlemesi gerektiğini savunmaktadır.

Fragman

Burçlar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle