Bursa Bülbülü

3.8/10 - (6 {Puan})

13 Ocak 2023 tarihinde Disney + dijital platformunda yayınlanacak olan Bursa Bülbülü filmi, komedi türünde bir yapım olup filmin baş rollerinde Ata Demirer, Özge Özacar, Erkan Can, Seda Türkmen, Cem Gelinoğlu ve Celil Nalçakan yer almaktadır.

Bu ay içerisinde gösterime girecek filmler arasında kendine ayrı bir yer edinen, film severler tarafından da büyük bir heyecan ile vizyona girmesi beklenen Bursa Bülbülü nihayet izleyicilerin ve sinema eleştirmenlerinin beğenisine sunuldu. Bursa Bülbülü filmine ilişkin aklınızda olan sorulara cevap vermek için hazırladığımız yazımız içerisinde film ile ilgili geniş ve özenle hazırlanmış bilgiler bulabilirsiniz. Bursa Bülbülü filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Aftersun filminin oyuncu kadrosunda yer alan aktrislerin yanında filmin yönetmeni, yayınlanmış olan fragmanları ve en önemlisi de tabi ki filmin konusunu haberimizi okuyarak öğrenin.

Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapmakta olan Cengiz’in en büyük hayali bir gün bir kaset çıkarmaktır. Cengiz günün birinde Taşkın ile tanışır. Taşkın onu kaset çıkarmasında yardımcı olacağına inandırır. Cengiz de kaset çıkarmak için ağabeyinden borç alır. Ama Cengiz kendini, Taşkın ve onun kardeşi Arzu ile binbir maceranın içerisinde bulur.

Yorum yapın