Büyük Macera

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Büyük Macera, bir yanlışlık sonucu kendisine bırakılan yavru pandayı ailesine ulaştırmaya çalışan bir ayı ile dostlarının maceraları anlatılıyor.

Orjinal Adı

Big Trip

Film Türü Nedir ?

Macera, Animasyon, Aile, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Natalya Nilova

Film Oyuncuları Kimdir ?

Drake Bell, Pauly Shore

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Nisan 2019

IMDb Puanı

4.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Büyük Macera, bir yanlışlık sonucu kendisine bırakılan yavru pandayı ailesine ulaştırmaya çalışan bir ayı ile dostlarının maceralarını beyaz perdeye taşıyor. Postacı leyleğin neden olduğu bir hata ortalığı bir hayli karıştırır. Yavru pandayı ailesine ulaştırmak için yola düşen postacı leylek, yanlışlıkla yavruyu ailesi yerine MicMic ismindeki bir ayıya bırakır. Çok düzenli bir hayata sahip olan ve yaptığı planları hiçbir zaman aksatmayan MicMic’in hayatı, yavru pandanın gelmesi ile beraber alt üst olur. Bütün düzeni baştan aşağı değişen ayı MicMic, yavruyu ailesine vakit kaybetmeden ulaştırmak için yola çıkar. Yerinde duramayan bir tavşan olan komşusu da, bu yolculuğunda onu yalnız bırakmaz. Çıktıkları macera dolu yolculuklarında çok geveze bir pelikan, bir hayli romantik bir kaplan ve fazlaca korkak bir kurtla karşılaşırlar. Yola hep birlikte devam eden ekip, vahşi doğanın içinde zorlu ama bir o kadar da eğlenceli bir serüvene atılır.

Fragman

Büyük Macera, Big Trip, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın