Büyülü Geceler

Puan Verin
Film Özeti

Büyülü Geceler, Dünya Kupası’nın heyecanı tüm İtalyanları sarmışken, polis Tiber Nehri’nden çıkardığı cesedi teşhis etmeye çalışmakla meşguldür.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Paolo Virzì

Film Oyuncuları

Mauro Lamantia, Giancarlo Giannini, Marina Rocco, Ornella Muti, Giovanni Toscano

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Haziran 2019

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Büyülü Geceler, Dünya Kupası’nın heyecanı tüm İtalyanları sarmışken, polis Tiber Nehri’nden çıkardığı cesedi teşhis etmeye çalışmakla meşguldür. Cesedin ülkede ünlü bir film yapımcısına ait olduğunu keşfeden polisler, olayla ilgili araştırma yapabilmek için hiç bilmedikleri sinema dünyasına adım atar. Aynı dönemde, birbirinden tamamen farklı kişiliklerde olan Luciano, Antonino ve Eugenia adındaki üç senarist, kendilerine sinema dünyasının kapılarını açacağını düşündükleri bir yarışmaya katılır. Antonino, yarışmayı kazanmayı başarsa da, filmin yapım aşamasına geçmesi hiç de kolay değildir. Kurnazlıkları ile ün yapmış bir yapımcı olan Saponaro ile beraber, film için oyuncu ve yönetmen arayışına giren üç senaristin yolu, bu süreçte İtalyan sinemasından birçok isimle kesişir. Bu sancılı yolculuk sırasında üç senarist birbirleriyle iyi birer arkadaş olur. Ancak yapımcı Saponaro’nun çevirdiği dolaplar nedeniyle birbirlerine düşmeleri uzun sürmez. Kendilerini bir dizi gizemli olayın içinde bulan Luciano, Antonino ve Eugenia’nın yolu, en sonunda karakola düşer. Peki onların karakola düşmesi ile, ölen yapımcı arasında bir bağlantı var mıdır?

Fragman

Büyülü Geceler, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın