Cadılar Bayramı Öldürür

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Cadılar Bayramı Öldürür, maskeli canavar Michael Myers’ı, kızı ve torunu ile birlikte bodrumlarında bulunan kafese kapatmayı başaran Laurie Strode, kendisine bir ömür boyu eziyet ettiği için kapattığı kafeste yakar.

Orjinal Adı

Halloween Kills

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

David Gordon Green

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Nick Castle, Dylan Arnold

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Ekim 2021

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Cadılar Bayramı Öldürür, maskeli canavar Michael Myers’ı, kızı ve torunu ile birlikte bodrumlarında bulunan kafese kapatmayı başaran Laurie Strode, kendisine bir ömür boyu eziyet ettiği için kapattığı kafeste yakar. Kendisi de ağır yaralanan Laurie Strode, hemen hastaneye gider. Ancak Myers bu kapandan kurtulmayı başarır ve tekrar kan dökmeye başlar. Laurie başlangıçta buna inanmaz çünkü kafesten ve o yangından kurtulmak imkansızdır. Bu katil öldürülmeden cinayetler son bulmayacaktır. Laurie artık bunun farkındadır ve bu acımasız katile karşı kendisini savunmak için hazırlanırken diğer taraftan da Hadonfield’in de bu canavara karşı ayaklanmasını sağlar. Myers’i öldürmek için bir araya gelen bir gruba dahil olan Strode kadınları, bu çete ile beraber acımasız canavarın peşine düşerler. Myers’in kurbanlarını izledikleri zaman küçükken yaşadığı eve doğru uzanan düz bir hat olduğunu fark ederler. Bu ip ucunun izinden giderek artık katilin maskesini düşürmeyi hedeflemektedirler.

Fragman

Cadılar Bayramı Öldürür, Halloween Kills, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle