Çakallarla Dans 5

Puan Verin
Film Özeti

Çakallarla Dans 5, şartı tahliye ile serbest kalan çakallar ekibinin, tahliye koşullarını yerine getirmeyerek atıldıkları maceraları konu alıyor.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Murat Şeker

Film Oyuncuları

Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Kasım 2018

IMDb Puanı

3.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Çakallarla Dans 5, şartı tahliye ile serbest kalan çakallar ekibinin, tahliye koşullarını yerine getirmeyerek atıldıkları maceraları konu alıyor. Hakim karşısına dizilen çakallar grubu, birbirlerine 100 metreden daha fazla yaklaşmama koşuluyla tahliye edilir. Ancak bu, ekip için öyle kolayca uyulabilecek bir yasak değildir. Bu esnada Kayınço Gökhan’ın hayatı, aldığı bir haberle bir hayli sarsılır. Gökhan, yıllar öncesine dayanan bir tek gecelik ilişkiden bir çocuğu olduğunu öğrenir. Üstüne üstlük kızı Leyla, zengin ve şımarık bir genç olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğu fikrine bile alışamamışken, bir de Sinan’ı öğrenince şalterleri atar. Kızının böyle bir adamla birlikte olmasını hazmedemeyen Gökhan, Sinan’la Leyla’yı sonsuza dek ayırmaya karar verir. Bu işe tek başına soyunmayacak olan Gökhan, çakallar grubundan kendisine yardım etmelerini ister. 100 metre yasağını delip tekrar bir araya gelen ekip, Kayınço’nun sürpriz kızı Leyla’yı kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır.

Fragman

Çakallarla Dans 5, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın