Can Dostlar

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Can Dostlar, Eskiden her fırsatta bir araya gelip sokakta dilediğince oynayan mahallenin küçük sakinleri, son dönemlerde başlarını telefonlarından kaldıramaz hale gelmişlerdir.

Film Türü

Komedi, Aile

Film Yönetmeni

Tuğçe Soysop

Film Oyuncuları

Selim Bayraktar, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Ocak 2019

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Eskiden her fırsatta bir araya gelip sokakta dilediğince oynayan mahallenin küçük sakinleri, son dönemlerde başlarını telefonlarından kaldıramaz hale gelmişlerdir. Mahalleye yeni taşınan çocukların da ısrarlarıyla, artık telefonları ellerinden bırakıp, yeniden sokakların tadını çıkarmaya, parklarda oynamaya karar verirler. Fakat üstesinden gelmeleri gereken büyük bir sorun vardır. Parkın bitişiğinde oturan Kötü Kazım adında biri, parka oynamaya gelen çocukların korkulu rüyası olmuştur. Büyük bir sır saklayan Kazım’dan parkı geri almaya uğraşan çocuklar, hep birlikte zorlu bir mücadeleye girişir.

Fragman

Can Dostlar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın