Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn

5/10 - (13 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn, Gürbüz, hayatında her numaranın olduğu, dolandırıcı, zampara bir adamdır.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Özgür Bakar

Film Oyuncuları Kimdir ?

Şevket Çoruh, Ruhi Sarı, Bülent Çolak, Sinan Bengier, Ayça İnci

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Ağustos 2018

IMDb Puanı

3.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn, Gürbüz, hayatında her numaranın olduğu, dolandırıcı, zampara bir adamdır. Tabi ki böyle entrikalı bir hayatı olunca sağlam kayaya toslaması da gecikmez ve başı mafya ile belaya girer. Diğer tarafta ise, Onur, tıp tarihine geçecek çılgın bir proje üretmeye hayatını adamış hatta bu uğurda hayatını mahvetmiş bir öğretim görevlisidir. Bu iki zıt kutuplu adamın yolları kesişirse işte o zaman olanlar oldu.

Gürbüz, Balat’ da bir cep telefonu dükkanı işletmekte bu arada dükkan harici herşeyle uğraşmaktadır. Bu sırada istanbul’ un en belalı maftya babası olan Sarı Kenan’ ı dolandırınca öldürülür. Onur ve yardımcısı ise Dr. Frankeştayn olmak için hayatlarını adadıkları proje için kullanacakları biri olduğunu öğrenince Gürbüz’ ü mezarından çıkartıp deney için kullanmaya başlarlar. Ancak Gürbüz’ ün dirilmesi başlarına ne büyük bir bela açacağından henüz habersizlerdir.

Fragman

Canavar Gibi: Türk İşi Frankeştayn, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın