Captain Marvel

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Captain Marvel, Carol Danvers, süper güçlere sahip ve oldukça güzel bir kadındır. Günün birinde dünyaya düşer ve dünyayı inceledikçe gözünün önüne kimi görseller belirmeye başlar.

Film Türü

Macera, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Film Yönetmeni

Ryan Fleck, Anna Boden

Film Oyuncuları

Lashana Lynch, Brie Larson, Samuel L. Jackson, Jude Law, Lee Pace

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Mart 2019

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Carol Danvers, süper güçlere sahip ve oldukça güzel bir kadındır. Günün birinde dünyaya düşer ve dünyayı inceledikçe gözünün önüne kimi görseller belirmeye başlar. Daha önce geçmişte bu gezegende yaşadığını ve bir hayatı olduğunu hatırlamaya başlar. Genç kadının etrafında gerçekten güvenebileceği tek kişi bir SHIELD çalışanı olan Nick Fury’den başkası değildir. Genç kadın geçmiş yaşamını hatırlamaya başladıkça kendi ile ilgili bilmediği hususlara vakıf olmayı başarır. Genç kadın bir yandan dünyada geçmiş yaşamı ile ilgili detaylara ulaşmaya çalışırken diğer yandan da sürekli olarak şekil değiştiren Skrull ırkı ve Kree ırkı arasındaki savaşta kilit bir noktada bulunmaktadır. Kree ırkı onun hayatını kurtarmış ve onu sahip olduğu özel yetenekler ile donatmıştır.

Fragman

Captain Marvel, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın