Castle Freak

Puan Verin
Film Özeti

Castle Freak film; Rebecca, genç bir kadındır ve geçirdiği talihsiz bir trafik kazası sonucu görme yetisini kaybedip kör olmuştur.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Tate Steinsiek

Film Oyuncuları

Jake Horowitz, Emily Sweet, Kika Magalhães

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Aralık 2020

IMDb Puanı

4.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Castle Freak film; Rebecca, genç bir kadındır ve geçirdiği talihsiz bir trafik kazası sonucu görme yetisini kaybedip kör olmuştur. Hayatı bundan sonra zorluklarla geçecek olan genç kadın yeni hayatına alışmaya çalışmaktadır. Bu zorlu dönemi yetmezmiş gibi Rebecca, uzun süredir kayıp olan annesinin öldüğü haberini de almıştır. Rebecca, bazı arkadaşları ile bilmediği geçmişi peşinden gizemli bir malikane olan annesinin yaşadığı yere seyahate gider. Burada annesi ile bir şekil de bağlantı kurabilme umudu içindedir. Ancak bu malikane baştan sona gizem doludur. Çok geçmeden arkadaşları teker teker ölmeye başlaması üzerine Rebecca ailesinin geçmişinde ki sır perdesinin çözülmek zorunda olduğunu anlamıştır.

Fragman

Castle Freak, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın