Ceberruh

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ceberruh, Kamp yapmayı seven ve beş kişiden oluşan kızlı erkekli bir arkadaş grubu kısa süreli bir tatil için kolları sıvar.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Buğra Kekik

Film Oyuncuları Kimdir ?

Erkan Çelik, Hülya Diken, Oğuz Öztaş, Meriç Akay, Barış Baktaş

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Ekim 2021

IMDb Puanı

4.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ceberruh, Kamp yapmayı seven ve beş kişiden oluşan kızlı erkekli bir arkadaş grubu kısa süreli bir tatil için kolları sıvar. Amaçları daha önce kamp yapmadıkları güzel bir yer seçerek burada iyi vakit geçirmektir. Bu sene yapmayı planladıkları kamp biraz farklıdır. Sebebi ise seçtikleri kamp bölgesinde bir sene evvel kamp yapan başka bir grubun vahşice öldürülmüş olmasıdır. Bu olaydan sadece bir kişi sağ kurtulabilmiş olup, o kişi de akıl hastanesinde tedavi görmektedir. Yaşanan bu olaylar aslında grubu tedirgin etmekle birlikte içlerindeki tatil ateşi nedeniyle bu bölgede kamp yapmaya karar verirler. Tatil için yola çıkarlar. Başlangıçta her şey güzel ilerlemektedir. Kamp alanına gelirler, çadırlarını kurar, kamp ateşlerini yakarlar. Gruba tanımadıkları bir kişinin dahil olması sonrasında kendilerini dost ve düşmanın belli olmadığı bir ortamın içinde bulmaları uzun zaman almayacaktır.

Fragman

Ceberruh, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle