Cebimdeki Yabancı

6.8/10 - (53 {Puan})
Cebimdeki Yabancı Film Türü Nedir?

Romantik-Komedi

Cebimdeki Yabancı Yönetmeni Kimdir ?

Serra Yılmaz

Cebimdeki Yabancı Oyuncuları Kimdir ?

Belçim Bilgin, Şükrü Özyıldız, Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu

Cebimdeki Yabancı Vizyon Tarihi Nedir ?

2 Şubat 2018

Cebimdeki Yabancı IMDb Puanı Nedir ?

6.8

Cebimdeki Yabancı Film Konusu Nedir ?

Cebimdeki Yabancı, Bu gece cep telefonlarımız masada önümüzde duracak. Kim aranırsa hep beraber dinleyeceğiz, kime mesaj gelirse hepimiz okuyacağız. Nasıl olsa saklayacak bir şeyimiz yok, değil mi?” Çiftler, evliler, sevgililer ve yalnızlardan oluşan yedi arkadaş, bir akşam yemeği davetinde buluşur. Farklı farklı hayatları, dertleri, mutlulukları olan, yıllardır birbirini çok iyi tanıyan, yalan söylemeyen, dertlerini paylaşan ve kesinlikle daima dürüst olan yedi arkadaş. Peki gerçekten öyle mi? Özel hayatlarının kara kutusu haline gelmiş telefonlarını masada bırakıp, mahremiyetlerine bir süre mola vermeyi göze alabilecekler mi?

Şahsi alanları, mahrem bölgelerine bir göz atmakla kalmaz, ince ince didiklerse, o gerçek, o samimi dostluklar, hatta biri diğerini nefes alışından tanıyabilenler ne yapar, nereye saklanırlar? Durduk yere eğlence olsun diye başlanan bir oyun, her şeyi paramparça etmeye yeter mi? Serra Yılmaz’ın bu ilk yönetmenlik deneyiminde bütün bu sorular cevaplanmaya çalışılıyor. İtalya’da gösterime girdiği 2016 yılında gişe rekorlarını alt üst eden Perfetti Sconosciuti adlı filmin uyarlaması olan başarılı bir filmdir.

Cebimdeki Yabancı Fragmanı

Cebimdeki Yabancı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle