Cehennem Öfkesi: Ave Marie

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Cehennem Öfkesi: Ave Marie, vatandaşları tarafından hain olarak damgalanan Fransız uyruklu Marie DuJardin, Amerikan askerleri tarafından bir şartla kurtarılır.

Orjinal Adı

Hell Hath No Fury

Film Türü Nedir ?

Savaş, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Jesse V. Johnson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Nina Bergman, Daniel Bernhardt, Timothy V. Murphy, Louis Mandylor, Dominiquie Vandenberg

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Nisan 2022

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Cehennem Öfkesi: Ave Marie, vatandaşları tarafından hain olarak damgalanan Fransız uyruklu Marie DuJardin, Amerikan askerleri tarafından bir şartla kurtarılır. Marie’nin hayatta kalabilmesi için onları bir altın zulasına götürmesi gerekir. bildiği altın zulasının yerini göstermesi karşılığında Amerikan askerleri tarafından bulunduğu zor durumdan kurtarılan bir kadının hikâyesini anlatıyor.

Kendi vatandaşları tarafından hain damgası yiyen Fransız Marie Dujardin çok zor durumdadır. Ona yardım eli uzatacak Amerikan askerleri kurtarılması karşılığında bir şart koşar. Marie’nin hayatta kalması için onları yerini bildiği altın zulasına götürmelidir.

Fragman

Cehennem Öfkesi: Ave Marie, Hell Hath No Fury, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın