Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 1.Sezon 6.Bölüm | BluTV izle

Puan Verin

BluTV dijital platformunda yayınlanmakta olan Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 1.Sezon 6.Bölüm izleyicilerin büyük ilgisini çekmeyi başardı. Yönetmenliğini Devrim Yalçın’ın üstlendiği, baş rollerinde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Güven Kıraç’ın yer aldığı dizi AksiyonMacera ve Polisiye türünde bir dizi.

Salih’in ölümden kurtuluşu Memduh’u telaşlandırınca Ateş’le birlikte yaptıkları bütün planlarda değişiklik yapmak zorunda kalırlar. Bu sırada Ferruh’un ifadesiyle Yücel’i gözaltına almak için ellerine fırsat geçen Behzat Ç. ve ekibi, önce geçmişteki bir dosyayı aydınlatmak için kanıt arayışına girerler. Geçmişin sırları ve geleceğin karanlığı arasına sıkışan Behzat Ç., Memduh’u bitirmeye kararlı olan Salih’in bütün sırları aydınlatacak bilgi ve belgelerle birlikte kapısını çalmasıyla bambaşka bir sürprizle karşılaşacaktır.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Dizi Konusu

Behzat Ç., Ankara’da Cinayet Büro Amirliği’nde baş komiserdir. Ankara her zamanki gibi sıcak ve kanlı günleri yerinde bırakırken Akbaba ve Hayalet’le birlikte bütün Cinayet Büro aldıkları kötü bir haberle sarsılır. Cinayetin kedisi Gaspi Ç., öldürülmüştür… Behzat Ç. ve ekibi bir yandan Gaspi Ç.’nin cinayetini araştırırken diğer yandan Ankara’yı cesetlere boğan bir seri katilin peşine düşerler. Ama karşılarına sadece bir katil değil, güçlü bir aile, kanlı infazlar ve derin bağlantılar çıkacaktır.

Yorum yapın