Cesur İtfaiyeci

Puan Verin
Film Özeti

Cesur İtfaiyeci, Gerogia Nolan, henüz on altı yaşında tek hayali itfaiyeci olmak olan idealist bir gençtir. Günlerden bir gün yaşadığı Broadway’ de garip şeyler olmaya başlamıştır.

Orjinal Adı

Fireheart

Film Türü

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni

Theodore Ty, Laurent Zeitoun

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Nisan 2022

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Gerogia Nolan, henüz on altı yaşında tek hayali itfaiyeci olmak olan idealist bir gençtir. Günlerden bir gün yaşadığı Broadway’ de garip şeyler olmaya başlamıştır. Gizemli bir kundakçı çeşitli yangınlar çıkartmaya başlamıştır. Bu da yetmezmiş gibi yangınlara müdahale edecek olan New York itfaiye görevlileri teker teker kaybolmaya başlamıştır. Belediye Başkanı, yaşanan bu olaylardan tedirgin olmaya başlar ve soruşturma açılmasın karar verir. Soruşturmayı yönetmek için Georgia’nın babası Shawn’ ı özel olarak görevlendirmiştir. Georgia, babasına bu görev de yardım etmek için harekete geçer. Joe adında ki bir genç kılığına girerek kundakçının peşine düşen ekip arasına katılır.

Fragman

Cesur İtfaiyeci, Fireheart, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle