Ceviz Ağacı

Puan Verin
Film Özeti

Ceviz Ağacı, Edebiyat öğretmeni Hayati, kendi halin de oldukça sessiz ve pasif bir adamdır. Bu karakterinden dolayı karısı ile anlaşamayan Hayati, terk edilir.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Faysal Soysal

Film Oyuncuları

Serdar Orçin, Sezin Akbaşoğulları, Kübra Kip, Ali Mert Yavuzcan, Şebnem Dilligil

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Mart 2022

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ceviz Ağacı, Edebiyat öğretmeni Hayati, kendi halin de oldukça sessiz ve pasif bir adamdır. Bu karakterinden dolayı karısı ile anlaşamayan Hayati, terk edilir. Bir süre sonra bulunan bir kadın cesedi Hayati’ nin hayatında çok büyük değişimler yaşatacaktır. Ataerkil özellikteki kasaba bulunan kimliği belirsiz kadın cesedinin karısına ait olduğunu iddia ederek cinayeti üstlenir. Hayati, babasının darbe dönemin de arkadaşına yardım edemeyip ölmesi üzerine intihar etmiştir. Henüz 6 yaşın da bir çocukken babasının bu ölümünün ardın da yatan gerçekleri hiçbir zaman öğrenemez. Bu psikoloji onun tüm hayatını alt üst etmiştir. İşlemediği bir cinayeti üstlenmesi ile ne amaçlamaktadır? Eski karısı Yeşim Nerededir?

Fragman

Ceviz Ağacı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın