Çiçero

6.6/10 - (73 {Puan})

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Çiçero filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Çiçero filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Çiçero filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Çiçero filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Film Özeti Nedir ?

Çiçero, 2. Dünya Savaşı sırasında Çiçero kod adıyla bilinen casus Elyesa Bazna’nın hikâyesini konu ediniyor.

Film Türü Nedir ?

Dram, Tarihi, Suç, Biyografi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Serdar Akar

Film Oyuncuları Kimdir ?

Erdal Beşikçioğlu, Burcu Biricik, Ertan Saban, Murat Garipağaoğlu, Tamer Levent

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Ocak 2019

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Çiçero, 2. Dünya Savaşı sırasında Çiçero kod adıyla bilinen casus Elyesa Bazna’nın hikâyesini konu ediniyor. 1940’ların Ankara’sı Avrupa’da savaşın en kanlı ve karanlık günleri sürerken, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti, büyükelçiliklerin en şık davetleri, aryaların söylendiği partiler ve dans baloları ile savaşın tarafsız bölgesine nefes aldırıyor.

Sıradan bir büyükelçilik çalışanı olan İlyas Bazna, bir şekilde otoritelerin gözüne girmeyi başarıyor. İngiliz Büyükelçiliği’nde özel uşak olarak işe başlayan Bazna için asıl heyecan dolu günler, bundan sonra başlıyor. İngiliz Büyükelçiliği’nden çok gizli belgeleri, savaş taktiklerini, hatta suikast planlarını bile çalıp Almanlara aktaran Bazna’nın başından bir de aşk hikayesi geçiyor.

Fragman

Çiçero, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın