Cici Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı izle | Netflix

Puan Verin

Sinemaseverlerin uzun süredir merakla beklediği Cici filmi sinema salonlarında gösterime girdi. Filmin çekimlerine başlandığı günden bu yana görsel ve yazılı basında çıkan haberler ile merak uyandıran film yayınlanan fragmanı ile de oldukça büyük ilgi çekmişti. Cici filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin yayınlanan fragmanı ve konusu dikkate alındığında izleyicilerden tam not alacağını şimdiden belirtebiliriz. Cici filmi ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler bu haberimizde…

Netflix platformunda 27 Ekim 2022 tarihinde gösterime giren Cici filmi kısa sürede platformun en çok izlenen yapımları arasına girmeyi başardı. Filmin konusuna kısaca değinecek olursak; Acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir aile yaklaşık 30 yıl sonra eski evlerinde buluşur. Bastırılmış duygular ve sırlar ortaya çıktıkça eski yaralar yeniden açılır.

Cici filmi Oyuncuları

Yılmaz Erdoğan, Nur Sürer, Okan Yalabık, Ayça Bingöl, Fatih Artman, Olgun Şimşek, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir ve Şevval Balkan yer almaktadır.

Yorum yapın