Çifte Hayatlar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Çifte Hayatlar, gittikçe değişmekte olan dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir yayımcı ile bir yazarın hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

Orjinal Adı

Doubles vies, Non-Fiction

Film Türü Nedir ?

Komedi, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Olivier Assayas

Film Oyuncuları Kimdir ?

Guillaume Canet, Juliette Binoche, Vincent Macaigne, Christa Théret, Nora Hamzawi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mayıs 2019

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Çifte Hayatlar, gittikçe değişmekte olan dünyaya ayak uydurmaya çalışan bir yayımcı ile bir yazarın hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Başarılı bir yayınevi sahibi olan Alain, uzun yıllardır ünlü yazar Leonard ile birlikte çalışmaktadır. Leonard, yeni bir kitap yazma sürecindedir. Ancak bu esnada yayıncılık dünyası, büyük bir dönüşüm içine girmiştir. Baş döndürücü bir hızla ilerleyen dijital teknoloji, yayıncılıkta da bir dönüşüme neden olmuş ve yayıncılık sektörü de dijital döneme geçmek durumunda kalmıştır.

Alain ve Leonard, bir yandan dijital dönüşümün edebiyat dünyası üzerindeki kaçınılmaz etkilerini anlayıp tedbir almaya çalışırken, diğer yandan da içinde bulundukları orta yaş krizinin etkileri ile boğuşmak zorundadır.

Fragman

Çifte Hayatlar, Doubles vies, Non-Fiction, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın