Cin: Aşk Büyüsü

Puan Verin
Filmin Türü

Korku

Yönetmen

Battal Karslıoğlu

Oyuncular

Soner Türker, Derya İpek, Ali Ertem, Murat Deniz, Ebru Şahin

Vizyon Tarihi

26 Temmuz 2019

IMDb Puanı

1.6

Film Konusu

Cin Aşk Büyüsü, sevdiği kadına sahip olabilmek için aşk büyüsü yapan bir adamın yaşadıklarını perdeye taşıyor. Musa, Esra adında bir kadına sırılsıklam aşık olan genç bir adamdır. Aşk gözlerini tamamen kör etmiştir ve Esra’dan başka hiçbir şey düşünemez olmuştur. Öyle ki, Esra’ya sahip olabilmek için yapmayacağı şey yoktur. Esra’nın kalbini kazanmak için her yolu dener fakat bir türlü başarılı olamaz. Son çare olarak sosyal medyada ses getiren bir aşk büyüsü yapmaya karar verir.

Büyü fazlasıyla işe yarar ve Musa çok mutludur. Ancak mutluluğu çok uzun sürmeyecektir. Çünkü, her büyü gibi aşk büyüsünün de çeşitli felaketleri beraberinde getirmesi kesindir. Battal Karslıoğlu’nun yönettiği korku filminin oyuncu kadrosunda, Soner Türker, Derya İpek, Ali Ertem gibi isimler yer alıyor.

Fragmanı

Cin: Aşk Büyüsü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın