Cin Deresi: Müsfer

Puan Verin
Film Özeti

Cin Deresi: Müsfer, lanetli bir kabile olan Müsfer cinlerinin topraklarına giden bir grup insanın yaşadığı dehşeti beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

İlker Tunçay

Film Oyuncuları

Duran Gebeş, Gülçin Yıldız, Bora Altınışık, Sude Akarsu, Kenan Balık

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Temmuz 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Cin Deresi: Müsfer, lanetli bir kabile olan Müsfer cinlerinin topraklarına giden bir grup insanın yaşadığı dehşeti beyaz perdeye aktarıyor. Uluslararası bir şirket, arkeoloji alanında bir yarışma düzenler. Yarışmaya katılacak gruplardan daha önce keşfedilmemiş arkeolojik kalıntılar bulmaları ve keşifleri ile ilgili bir sunum hazırlamaları beklenmektedir. Arda bu yarışmaya ekibi ile beraber katılmaya karar verir. Bunun için saha olarak, çocukluğundan beri gitmediği Bağırganlı Köyü’nü seçer. Köyün tarihi 600 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Ekip, Çakal Tepesi’ndeki dar geçitleri aşarak Osmanlı döneminden kalma kaya limanına ulaşmaya çalışır. Arda, geçmişten buralarla ilgili bazı bilgilere sahiptir ve arkadaşlarını uyarır.

Fakat ekip üyelerinden Murat, hiç yapılmaması gereken bir hata yapar. Murat’ın hatası nedeniyle hepsinin hayatı tehlikeye girer. Bu hatanın bedelini ödemek zorunda olan Arda, Defne ve Sude, Cin Deresi’ni geçmek zorunda kalır. Burası, en tehlikeli cin topluluklarının başında gelen Müsfer cinlerinin yuvasıdır.

Fragman

Cin Deresi: Müsfer, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın