Cinayet Süsü

Puan Verin
Film Özeti

Cinayet Süsü, esrarlı bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin heyecanlı ve komik maceralarını konu alıyor.

Film Türü

Komedi, Suç, Polisiye

Film Yönetmeni

Ali Atay

Film Oyuncuları

Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Ekim 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Cinayet Süsü, esrarlı bir seri katil vakasını çözmeye çalışan cinayet büro ekibinin heyecanlı ve komik maceralarını konu alıyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan Cinayet Büro ekibi, enteresan bir vaka ile karşılaşır. Art arda işlenen cinayetleri soruşturan ekip, hiçbir delil ve ipucuna rastlamaz. Cinayetler hız kesmeden devam eder. Basının ve halkın olayların üzerine fazlasıyla düşmesi olayı daha da tırmandırır. Buna rağmen ekibin hiçbir ilerleme sağlayamaması, Başkomiser Emin ve ekip arkadaşları üzerindeki baskıyı gün geçtikçe daha da artırır. Bu arada Emniyet Genel Müdürü, vakanın çözümüne katkı sunması için suç uzmanı Dizdar Koşu’yu, Başkomiser Emin’in ekibinde görevlendirir. Üzerlerindeki baskıdan dolayı iyiden iyiye bunalmış olan Emin ve ekibi, karşılaştıkları en tuhaf ve esrarengiz seri cinayet zincirini çözebilmek için akla gelmedik yöntemlere başvurmak zorunda kalır. Bu kedi fare oyununda katilin mi yoksa polislerin mi pes edeceği filmde cevap buluyor.

Fragman

Cinayet Süsü, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın