Çıngırak

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Çıngırak; bir türlü çocukları olmayan genç çiftin çocuk sahibi olmak için giriştikleri yolda başına gelen korkunç olaylar konu ediliyor.

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ralph Waldo

Film Oyuncuları Kimdir ?

Beren Demirkaya, Tarkan Yılmaz, Atilla Özdal, Murat Seviş, Şule Karakaya

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Nisan 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Çıngırak; bir türlü çocukları olmayan genç çiftin çocuk sahibi olmak için giriştikleri yolda başına gelen korkunç olaylar konu ediliyor. Özge, anne olmayı çok istemektedir. Bundan dolayı eşini yasa dışı yollarla bile olsa evlat edinme konusunda ikna eder. Sonun da bir çocuğu evlat edinirler. Ancak artık hayatları eskisi gibi olmayacak bir çok korkunç olay ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Özge’ ye musallat olan cinler yüzünden hayatı kararmış olan genç kadına Beyin cerrahı olan eşi Hakan, bir türlü inanmamaktadır. Eşine inanmayarak çok büyük bir hata yapan Hakan, tüm aileyi korkunç bir felaketin eşiğine getirir.

Fragman

Çıngırak, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın