Cinnet

Puan Verin
Film Özeti

Cinnet, çok sevdiği kocasını öldüren fakat olaya ilişkin hiçbir şey hatırlamayan genç bir kadının yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran yerli yapım film.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Aytekin Birkon

Film Oyuncuları

Yeliz Akkaya, Emre Başer, Nicholas Facey

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Haziran 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Cinnet, çok sevdiği kocasını öldüren fakat olaya ilişkin hiçbir şey hatırlamayan genç bir kadının yaşadıklarını beyaz perdeye aktaran yerli yapım film. Nida, eşi ve kızı ile mutlu bir hayat süren genç bir kadındır. Fakat onun bu mutlu ve huzurlu hayatı, bir gece cinnet geçirmesi sonucunda yaşananlarla yerle bir olur. Nida, geçirdiği cinnet sırasında çok sevdiği kocasını vahşice katlederek ölümüne sebep olur. Ancak o, yaşanan hiçbir şeyi anımsayamaz. Sabah yataktan kalkınca kocasının ölü bedenini karşısında gören Nida, olanları anlamaya çalışsa da hiçbir şey hatırlayamaz. Bu arada cinayetin videosu da internette yayılmaya başlayınca işler tamamen çığırından çıkar. Kendisini aklamak durumunda olan Nida, çareyi bu sorun çözülene dek kadar kaçmakta bulur. Nida, problemin zihninin derinliklerinden kaynaklandığını düşününse de, aslında gerçekler bambaşka bir durumu ortaya koymaktadır. Yaşanan dehşet verici olaylara dair tüm işaretler, ona musallat olan korkunç bir cini göstermektedir.

Fragman

Cinnet, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın