Cinni Nazar

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Cinni Nazar; Genç bir adam olan Sinan, bir sabah korkunç bir olayın için de kalır. Evine gittiğin de anne ve babasının vahşice katledildiğini görür.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Tayfun Can Demirtaş

Film Oyuncuları

Savaş Özkul, Sara Özyıldız, Seçil Altıntaş

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Cinni Nazar film; Genç bir adam olan Sinan, bir sabah korkunç bir olayın için de kalır. Evine gittiğin de anne ve babasının vahşice katledildiğini görür. Polisler babasının cinnet geçirip önce annesini sonra da kendisini öldürdüğünü düşünseler de mantıksız olan oturmayan taşlar vardır. Sinan bu olaya hiçbir anlam verememiş ve aklında soru işaretleri kalmıştır. Anne babasının cenazesin de yıllardır hiç görmediği dayısının katılmasından şüphelenen Sinan, bu olayın peşine düşmeye karar verir ve Anne ve Babasının doğup büyüdükleri köy olan Nazarkuyu köyüne giderek bu işin peşine düşmeye karar verir.

Fragman


Cinni Nazar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle