Climax

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Climax, Fransa’ nın meşhur dans kulüpleri ve bu kulüpler de ki yaşanmışlara değinilen bir film ile seyircinin beğenisine sunuldu.

Film Türü Nedir ?

Korku, Dram, Müzikal

Film Yönetmeni Kimdir ?

Gaspar Noé

Film Oyuncuları Kimdir ?

Sofia Boutella, Romain Guillermic, Souheila Yacoub

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Kasım 2018

IMDb Puanı

6.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Climax, Fransa’ nın meşhur dans kulüpleri ve bu kulüpler de ki yaşanmışlara değinilen bir film ile seyircinin beğenisine sunuldu. Fransa’ da adından çok söz ettiren köhne bir dans kulübü arka sokakların da geçen uzun bir gecede yaşanılan olaylar konu ediliyor. Yıl 90′ lar dönemi ve 20 dansçı özel bir geceye hazırlanmak için ormanda hazırlanmış 3 günlük bir prova çalışması için bir araya gelir. Ormanda ki bu yatılı okulda birbirini tanımayan ekip bu eğitim sürecini birlikte geçirecektir. Provaların yanı sıra eğlencenin en dibinde geçirilen bir süre de herkesin keyfi oldukça yerindedir.

Ancak gece de ilerleyen zaman ve tüketilen içki sayısı arttıkça tuhaf davranışlar baş göstermeye başlar. Çok geçmeden kontroller iyice kaybedilmeye başlamıştır. Anlamsızca düştükleri bu durum artık kontrollerinin dışına çıkmış ve istem dışı hareketleri git gide artmaya başlamıştır. Müzik, dans, gerilim ve cinsellik dolu ortamın verdiği etkiler ile gençlerin bazıları kendilerini cennette zannederken kimileri için ise durum oldukça farklılık göstermekte ve adeta cehennem ortamında olduklarını hissetmektedirler.

Fragman

Climax, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle