Close

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Close, Sam, terörle mücadele uzmanı olarak görevli yapmak da yeni görevi ise zengin bir mirasçının korumalığıdır.

Film Türü Nedir ?

Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Vicky Jewson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Noomi Rapace, Sophie Nélisse, Eoin Macken

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Ocak 2019

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Close, Sam, terörle mücadele uzmanı olarak görevli yapmak da yeni görevi ise zengin bir mirasçının korumalığıdır. Genç bir kadın olan Sam, işinde oldukça profesyonel bir terörle mücadele uzmanıdır. Almış olduğu yeni görev onun diğer görevlerine göre oldukça basit görünmektedir. Zengin bir iş adamı ölümünün ardından onun yerine geçen kızı Zoe’ i koruma görevini üstlenmiştir. Ancak basit gibi görünen bu görev çok geçmeden büyük saldırılara maruz kalmalarına geciktirmez.

Bu arada büyük bir planın ortaya çıkarması ile daha da büyük hedef haline gelmişlerdir. Artık ikisinin de hayatı büyük tehlikededir. Zoe’ ye kendini korumasını ve saldırganlara karşılık verebilmesi için onu eğitmeye başlamış bir yandan da düşmanlarından kendilerini korumaya çalışmaktadır.

Fragman

Close, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın