Cool Çocuklar Kampta

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Cool Çocuklar Kampta, eğlenmek için katıldıkları kampta hayatlarını değiştirecek kadar değerli dersler alan iki erkek kardeşin hikayesini konu alıyor.

Orjinal Adı

Camp Cool Kids

Film Türü Nedir ?

Aile, Gençlik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Lisa Arnold

Film Oyuncuları Kimdir ?

Connor Rosen, Logan Shroyer, Michael Gross, Leigh-Allyn Baker, Markie Post

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Şubat 2019

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Cool Çocuklar Kampta, eğlenmek için katıldıkları kampta hayatlarını değiştirecek kadar değerli dersler alan iki erkek kardeşin hikayesini konu alıyor. Anneleri ile beraber büyükbabalarının yanına yerleşen Zach ve Spence, yeni hayatlarına uyum sağlamakta bir hayli zorlanmaktadırlar. Özellikle utangaç mizaçlı bir çocuk olan Spence için, işler çok daha da zordur. Büyükbabası Norman, küçük çocuğun utangaçlığını üzerinden atması için, hikayeler ve geçmişte yaşadığı maceraları anlatarak ona cesaret aşılamaya uğraşır. Bu esnada Taryn, babalarının ölümünden sonra büyük bir travma yaşamakta olan Zach ve Spence’i, bir yaz kampına göndermeye karar verir. Kamp, Spence’in utangaçlığından kurtulması için güzel bir fırsat olacaktır. Büyük endişelerle gittiği kamp, Spence’in hayatının değişmesine sebep olur. Kampta bir çok yeni dostluklar kuran Spence, onların da yardımıyla korkularıyla yüzleşmeye başlar. Artık daha cesur adımlar atan Spence, kendisini unutamayacağı bir serüvenin içerisinde bulur.

Fragman

Cool Çocuklar Kampta, Camp Cool Kids, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın