Corgi

Puan Verin
Film Özeti

Corgi, İngiliz hükümetinin en sevilen köpeği olan Rex’in serüvenlerini sinema salonlarına taşıyor. Rex, kraliyet ailesinin en afacan ve en şirin üyesidir.

Orjinal Adı

The Queen’s Corgi

Film Türü

Animasyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Ben Stassen, Vincent Kesteloot

Film Oyuncuları

Jack Whitehall, Iain McKee, Sheridan Smith

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Nisan 2019

IMDb Puanı

4.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Corgi, İngiliz hükümetinin en sevilen köpeği olan Rex’in serüvenlerini sinema salonlarına taşıyor. Rex, kraliyet ailesinin en afacan ve en şirin üyesidir. Kraliçe Elizabeth’in en sadık dostu olan Corgi , fazlaca arsız ama aşırı sevimli ve bir o kadar da yaramaz bir köpektir. Ünü sınırları aşmış bir köpek olan Corgi’nin resimleri, fincanları, şapkaları hatta trenleri bile süslemektedir. Sarayda dertsiz, tasasız, lüks bir yaşantısı olan Corgi Londra Köpek Evi’ne gittiğinde, burada hiç bilmediği bir dünya ile karşı karşıya kalır. Köpek evinde pek çok farklı türden köpeğin arasında kalan Rex, onlara karşı bir mücadele vermek zorunda kalır. Gerçek bir köpek olduğunu ispatlamak isteyen Rex, her ne yaşanırsa yaşansın bu savaşı kazanmalıdır.

Fragman

Corgi, The Queen’s Corgi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın