Corona

Puan Verin
Film Özeti

Corona film; Dünya uzun bir süredir çok tehlikeli bir virüs salgını etkisi altındayken apartmanlarında ki asansör de mahsur kalan altı komşunun yaşam mücadelesi konu ediliyor.

Film Türü

Gerilim

Film Yönetmeni

Mostafa Keshvari

Film Oyuncuları

Andrea Stefancikova, Andy Canete, Emy Aneke

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Ağustos 2020

IMDb Puanı

4.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Corona film; Dünya uzun bir süredir çok tehlikeli bir virüs salgını etkisi altındayken apartmanlarında ki asansör de mahsur kalan altı komşunun yaşam mücadelesi konu ediliyor. Corona virus tüm dünyayı etkisi altına almış ve hızla yayılmaya devam etmektedir. İnsanlar yaşamlarının her alanın da sürekli tedirginlik hakim olmuştur. Tam da bu süreçte apatmanlarının asansörün de mahsur kalan altı komşu araların da corovirüslü birisinin olabileceği düşüncesi ile kapana kısılmıştır. Bu sıra da Çinli komşuları öksürmeye başlarken bu da yetmezmiş gibi elektrikler gider ve asansör ışıkları söner.

Fragman

Corona, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın