Countdown

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Countdown, üreticisinin kim olduğu bilinmeyen Geri sayım adındaki bir uygulama, ücretsiz şekilde uygulama mağazalarına düşer.

Film Türü Nedir ?

Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Justin Dec

Film Oyuncuları Kimdir ?

Elizabeth Lail, Talitha Eliana Bateman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Ekim 2019

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Countdown, üreticisinin kim olduğu bilinmeyen Geri sayım adındaki bir uygulama, ücretsiz şekilde uygulama mağazalarına düşer. Uygulamanın iddiasına göre, insanlar indirip açtıktan sonra karşılarına çıkan bir sayaçtan, ne kadar ömürleri kaldığını öğrenecektir. Bir parti gecesinde, Courtney adındaki bir genç kız, arkadaşlarının ısrarıyla uygulamayı indirir ve üç saat zamanı kaldığını öğrenir. Dehşete düşen genç kız bunu arkadaşlarına söyler ve hemen ardından, telefonuna sözleşmeyi bozduğuna dair bir bildirim gelir. Sarhoş sevgilisi Evan’ın arabasına binmek istemeyen Courtney, kendi başına eve gider. Eve vardığı anda gizemli bir varlık onu avlar ve tam uygulamada belirtilen saniyede genç kızı öldürür.

Evan ise yolda kaza yapar ve Courtney’nin telefonundaki sayaç sıfırlandığı anda, arabada Courtney’nin oturması gereken yere bir ağaç dalı saplanır. Sonradan bu olayları öğrenen ve Courtney ile aynı durumda olan Queen Harris adındaki bir hemşire, bu varlıktan kaçıp hayata tutunmanın bir yolunu aramaya başlar. Queen, uygulamanın kurbanı olan diğerlerinin aksine bu varlığı ciddiye alacak ve hayatı için sonuna kadar savaşacaktır.

Fragman

Countdown, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın