Cumali Ceber 666

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Cumali Ceber 666, bir gün uykusunda çok kötü bir rüya görür. Rüyasında ölmüştür ve cehenneme gitmektedir.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Fuat Kurtoğlu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Deniz Deliç, Serkan Şengül, Özkan Sağın

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Cumali Ceber 666, bir gün uykusunda çok kötü bir rüya görür. Rüyasında ölmüştür ve cehenneme gitmektedir. Sabah uyanır uyanmaz hayatında radikal değişiklikler yapmaya karar verir. İlk iş olarak da hac başvurusunda bulunur. Ancak yapılan test sonucunda vücudunda antikora rastlanmadığı için hac başvurusu riske girmiştir. Bu durumda Cumali’nin üç gün içinde korona olması ve böylece antikor edinmesi gerekmektedir. Bunun için de kalabalık alanlarda bulunarak korona virüs bulaşması için uğraşan Cumali, arkadaşlarının aklına uyarak kalabalık bir partiye katılır.

Bu partide zenginler partiye katılan fakirleri gözlerine kestirerek onları avlamaktadır. Cumali ve arkadaşları ise her şeyden habersiz partide eğlenmektedir. Ancak kısa süre içinde başlarına birbirinden komik olaylar gelecektir.

Fragman

Cumali Ceber 666, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle