Dağ 2

Puan Verin
Film Özeti

Dağ 2, Teröristlerin elinden kendilerini kurtarmayı başaran dönem arkadaşları Oğuz ve Bekir, aradan altı yıl geçtikten sonra başka bir özel görev için Özel Kuvvetler 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi’ne katılır.

Film Türü

Dram, Savaş

Film Yönetmeni

Alper Çağlar

Film Oyuncuları

Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Kasım 2016

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Dağ 2, Teröristlerin elinden kendilerini kurtarmayı başaran dönem arkadaşları Oğuz ve Bekir, aradan altı yıl geçtikten sonra başka bir özel görev için Özel Kuvvetler 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi’ne katılır. Timin gizli tutulan özel görevi, bir gazeteciyi kurtarmaktır. Kuzey Irak’ta faaliyet gösteren bir terör örgütü, gazeteci Ceyda Balaban’ı kaçırmıştır. Bu kurtarma operasyonunu fazlasıyla riskli hale getiren unsur ise, bu kez karşılarında birden fazla düşman grubu olmasıdır. Muharebe Arama Kurtarma Timi en amansız şartlarda, birbiriyle çatışma içinde olan birden fazla terörist gruba karşı destansı bir mücadele verir. Ancak işleri bu kez hiç olmadığı kadar zordur.

Fragman

Dağ 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın