Davetsiz

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Davetsiz, Ben’in anne ve babası ayrılmış babası bir marinada çalışmaktadır ve Ben’de yaz tatili nedeniyle babasının yanına gelir.

Orjinal Adı

The Wretched

Film Türü Nedir ?

Korku

Film Yönetmeni Kimdir ?

Brett Pierce, Drew T. Pierce

Film Oyuncuları Kimdir ?

John-Paul Howard, Piper Curda, Jamison Jones, Azie Tesfai, Zarah Mahler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Eylül 2020

IMDb Puanı

5.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Davetsiz, Ben’in anne ve babası ayrı yaşamaktadır. Ben’in babası bir marinada çalışmaktadır ve Ben’de yaz tatili nedeniyle babasının yanına gelir. Geldiği bu yeni yere alışmaya çalışan Ben, bir süre sonra komşularının evinde bazı garip olayların yaşandığına şahit olur. Komşusu tehditkar davranışlar sergilemektedir. Anlam veremediği sesler duyan Ben diğer yandan çocukların da aniden ortadan kaybolduğunu gözlemlemeye başlar. Olayları araştırmaya başlayınca ise komşusunun binlerce yıldır varlığını sürdüren ve çocukları öldüren bir cadı olduğunu öğrenir. Şimdi Ben hem kendisi hem de sevdiklerinin tehlike yaşamaması için bu cadıyı durdurmanın bir yolunu bulması gerekmektedir.

Fragman

Davetsiz, The Wretched, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın